Писанка Тип: готель Ціна: 185 - 388 грн. Контакти: вул.Чорновола, 41 тел.: (03433) 20356, факс 20204 Опис: Дуже зручне місце розташування. В самому центрі біля музею "Писанки". Якісні, комфортні номери, немає перебоїв з гарячою водою, супутникове телебачення, неподалік стоянка з охороною. В сезон (грудень-лютий; червень-серпень) існує необхідність попереднього резервування. 24 затишні, зручні естетичні, облаштовані за вимогами європейських стандартів. Попри те, що готель розташований в самому центрі міста, до найважливіших комунікаційних пунктів - залізничного вокзалу та автостанції, можна дістатися пішки всього за 15 хвилин. В банкетному залі готелю Ви скуштуєте найсмачніші страви української кухні. Наші гості в будь який момент безвідмовно отримають необхідні транспортні, інформаційні, екскурсійні та інші послуги, що допоможе зробити подорож безтурботною та приємною.
Коломия Тип: готель Ціна: 170 - 480 грн. Контакти: вул. пр.Чорновола, 26 тел.: +380667038484, (03433) 25733; факс: (03433) 33905 Опис: Готель заслужено оцінять всі, кому до смаку затишні інтер'єри з великими вікнами. Одно і двокімнатні номери з комфортабельними меблями. Кожен містить простору ванну кімнату.
Єдина у світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок. Коломийський музей "Писанка". Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн.
Музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Ін
... Читати далі »
Коломи́я — місто, районний центр в Івано-Франківській області на річці Прут. Населення 61 448 чоловік.
Прут (античні назви — грец. Pyretos, Пората, Пюрет) — річка в південно-східній Європі, ліва притока Дунаю. Верхня течія в Україні (Івано-Франківська та Чернівецька обл.) нижня — на кордоні Молдови з Румунією. Витоки знаходяться на карпатському хребті Чорногора. У верхів'ях (до Делятина) має гірський характер, зі стрімким правим берегом, місцями поперечний профіль русла має вигляд урвища. Біля міста Яремча є водоспад. Прут судноплавний від міста Леово (Молдова). Снятинська ГЕС єдина електростанція на Пруті.
ІСТОРІЯ
Річка Прут (в давнину грец. Hierasus,
... Читати далі »
Коломиї завдячують своєю назвою танець коломийка і короткі пісні, які теж називаються коломийками. Наприклад, Коломия не помия, Коломия місто, В Коломиї такі дівки, як пшеничне тісто.
Коломи́йки є традиційним жанром української фольк-музики. Невідомо, коли виник цей жанр, однак його назва вказує на місце виникнення: місто Коломия Івано-Франківської області. Залишаючись на перших порах місцевим, танець набув особливої популярно
... Читати далі »
Коломия. Церква "Монастирок" (Спаська, Благовіщення), 1587. Церква має назву "Монастирок" через те, що вона входила колись до комплексу монастиря. У 1589 р. татари зруйнували Коломию, в тому числі і монастир. Церкву невдовзі було відновлено. За легендою, тут молився Богдан Хмельницький і писав свої універсали. Спочатку церква була прямокутною, а у 1709 році до неї прибудували два крила. В інтер'єрі збереглися розписи XVII ст
Благовіщенська церква (1587р.). Місцезнаходження - Коломия, вул.Карпатська, 2
Автор цього фільму пропонує нам перенестись до Коломиї з її особливою архітектурою. Справжньою її перлиною є гуцульська церква в ім’я Благовіщення Пресвятої Богородиці. Глядачам надається можливість побачити один з найстаріших дерев’яних храмів України.
Коломийщина – своєрідний куточок України, який поєднав у собі Покуття і Гуцульщину. Розташована вона на південному сході Івано-Франківської області; район займає площу понад 1.026, місто-41 квадратний кілометр. Межує з Тисменицьким, Тлумацьким, Городенківським, Снятинським, Косівським і Надвірнянським районами. Має три селища і вісімдесят сіл. Рельєф району неоднорідний: є гориста місцевість, більшість території – рівнинна. Клімат помірно континентальний, вологий із відносно м `якою зимою і помірно теплим літом. Територією району протікають понад два десятки річок і річечок, найбільша з них – Прут і
... Читати далі »
Скарбницею коломийського часу є Музей історії міста Коломиї, створений у 1990 році, фактично розвивається в єдиному форматі з розвитком новітньої історії і держави, і міста. Під час непомітна кожному, діяльність музею спрямована на відродження і розвиток культури української нації та культур національних меншин, які проживають в Коломиї, на реалізацію прав громадян на доступ до культурних цінностей і історичної спадщини.
Початок музею був покладений в липні 1990 року тематичною експ
... Читати далі »
Повна назва "Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені отця Йосафата Кобринського". Колекційні збірки установи нараховують понад 30000 експонатів, які представляють собою цінні й рідкісні твори народного мистецтва Гуцульського регіону Захiдної України. У фондовому збереженні предмети трипільської культури, датовані III – IV тисячоліттям до н.е. Основний профіль музею – народне мистецтво гуцулів і покутян ХVІІ – ХХ ст.
... Читати далі »